Vyhlasujem, že som sa oboznámil so zásadami spracovania osobných údajov.
Nemáte účet?
menu
Registrujte sa a získajte získajte výhody!
Cena
Zobraziť iba
Obsah
Farba
Pre koho
Typ pokožky
Účinok
Máte otázku?
Spýtajte sa

Katarina Krásna špecialistka pre vlasy a pleť
Katarina Krásna
špecialistka pre vlasy a pleť

+421 32/222 02 00
V pracovné dni: 8:00-16:30

info@glamot.sk

Značka Essie

Essie je značka, ktorá je určená pre profesionálne nechtové salóny, kozmetických nadšencov, celebrity a fashion ikony po celom svete. Americký odborník na nechty Essie si kladie za cieľ inšpirovať a pestovať lásku k manikúre s vtipom a štýlom, ktorá sa dotýka ľudí všade.

Essie zostáva stredobodom na svetových prehliadkach a ponúka vysoko moderné farebné kolekcie, ktoré určujú trendy sezóny za sezónou. Kvalitné formule a chytľavé názvy odtieňov viedli k vytvoreniu tisícov odtieňov.

Už viac ako 35 rokov je Essie farebnú autoritou a lídrom v oblasti nechtového luxusu, ktorá sa zaviazala k vysokým štandardom kvality s ocenenú radom lakov na nechty a výrobkov pre starostlivosť o nechty. Činnosť tejto značky sa začala v roku 1981 menovcom Essie Weingarten. Essie naďalej teší svoju posadnutosťou farbami s láskou, zdieľanou po celom svete.

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu .