Zobraziť kategórie

Alterna Caviar Rapid Repair Spray

sprej pre okamžitú regeneráciu


  • Pre koho: Pre ženy
  • Typ vlasov: Všetky typy
  • Účinok: Regenerácia, Ochrana pred slnkom, Lesk
  • Zloženie: Bez sulfátov, Bez parabénov
Obsah Dostupnosť Cena
125ml

Skladom

22,54 €

Popis tovaru

Kaviárový sprej pre okamžitú regeneráciu.

  • Vitamínový sprej s UV ochranou, ktorý vlasy revitalizuje, dodáva im hydratáciu a lesk.
  • Tento sprej je tak ľahký, že ho môžete použiť kedykoľvek v priebehu dňa ako vzpruhu pre unavené, suché a mdlé vlasy.

Použitie:

Naneste do suchých alebo vlhkých vlasov. Možno použiť aj ako intenzívne ošetrenie: naneste na vlasy večer pred spaním a ráno ich umyte.

CAVIAR:

Vyspelá omladzovacou technológia vlasovej kozmetiky. CAVIAR Anti-Aging je ucelená produktová rada zameraná na vlasy poškodené každodenným stresom, vplyvom okolitého prostredia, chémiou a predčasným starnutím. Na proces starnutia pôsobí táto produktová rada na bunkovej úrovni, vlasom dodáva kaviárový extrakt, vitamín C a cytokíny, av kombinácii s najnovšími technológiami proti starnutiu pomáha minimalizovať jeho viditeľné prejavy a zlepšuje celkový vzhľad vlasov.

Age-Control Complex®:

Obsiahnutý v každom preparáte Caviar je patentovaný komplex proti starnutiu zameraný na starnutie prírodné, chemické i zavinené vplyvmi okolitého prostredia, ktorý pôsobí prostredníctvom najnovších technológií a obnovuje tak hydratáciu, silu, lesk i pružnosť vlasov. Náš Age-Control Complex ® obsahuje tri základné zložky - kaviárový extrakt, bohatý zdroj mastných kyselín omega-3; vitamín C, preverený antioxidant a cytokíny podporujúce mikrocirkuláciu - a na troch rôznych úrovniach tak zastavuje viditeľné prejavy starnutia, takže vlasy vyzerajú mladistvejšie.