Vyhlasujem, že som sa oboznámil so zásadami spracovania osobných údajov.
Nemáte účet?
menu
Registrujte sa a získajte získajte výhody!
Cena
Zobraziť iba
Obsah
Starosť pleti
Zloženie
Máte otázku?
Spýtajte sa

Katarina Krásna špecialistka pre vlasy a pleť
Katarina Krásna
špecialistka pre vlasy a pleť

+421 32/222 02 00
V pracovné dni: 8:00-16:30

info@glamot.sk

Značka Neuro Sensitive Cellular

Inovatívna starostlivosť o extrémne suchú, veľmi citlivú pleť.

Pokožka volá o pomoc. Každý deň je naša koža vystavená mnohým faktorom, ktoré môžu mať vplyv na jej funkciu. Stres, znečistenie ovzdušia a UV žiareniu oslabujú náš prirodzený imunitný systém pokožky a narúšajú jej rovnováhu. Akonáhle je táto rovnováha narušená, začne cyklus svrbenie a škrabanie, ktoré môžu viesť k veľmi citlivej a suchej pokožke. Nezriedka môže byť výsledkom neurodermatitída alebo lupienka.

Tajomstvo bezchybné pleti:
Neuro SENSITIVE Cellular

NEURO SENSITIVE Cellular obsahuje unikátnu kombináciu aktívnych zložiek, ktoré pomáhajú pleti získať jej rovnováhu. Prípravky DOCTOR BABOR NEURO SENSITIVE Cellular sú účinné najmä vďaka perfektnej interakciu rôznych aktívnych prísad. Táto presná súhra umožňuje zmeniť extrémne suchú a veľmi citlivú pleť s dlhodobými výsledkami.

Neuroxyl
dezinfikuje pokožku a okamžite znižuje začervenanie, svrbenie a podráždenie.

Elementárne čiastočky striebra
vyvinuté vedúcim nemeckým výskumným ústavom. Vďaka ich klinicky testovanému, anti-bakteriálnemu účinku chráni pleť proti prieniku baktérií a cudzích látok na povrchu kože.

Gama-linolénovej kyseliny
získané z prírodného oleja z pupalky dvojročnej stimulujú pleti vlastné regeneračné procesy a aktivujú výrobu ceramidu, čo umožňuje pleti prestaviť ochranný hydrolipidový film. Koža získa svoju prirodzenú pružnosť a vláčnosť.

Laktát a dexpanthenol
podporujú cenné ochranné funkcie kyslého plášťa a vďaka svojej hydratačný funkcii dodávajú pleti novú pružnosť.

Vedecký úspech potvrdzuje v úspech praxi!

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu .