Vyhlasujem, že som sa oboznámil so zásadami spracovania osobných údajov.
Nemáte účet?
menu
Registrujte sa a získajte získajte výhody!
Cena
Máte otázku?
Spýtajte sa

Katarina Krásna špecialistka pre vlasy a pleť
Katarina Krásna
špecialistka pre vlasy a pleť

+421 32/222 02 00
V pracovné dni: 8:00-16:30

info@glamot.sk

Hair Activator

Schwarzkopf Professional

Značka Hair Activator

Rad BC Hair Activator je špeciálne určená pre rednúce vlasy.

  • Znižuje vypadávanie vlasov * už po 6 týždňoch.
  • Podporuje rast a zaisťuje väčšiu hustotu vlasov.
  • Nie patologická strát vlasov

Technológia:

Pri strate hustoty a sily vlasov je potrebné zamedziť ich vypadávanie. Toho sa dosiahne najlepšie zvýšením produkcie rastových faktorov pri korienkoch, zatiaľ čo vlasové folikuly je posilnená živinami, ktoré zároveň revitalizujú vlasovú pokožku. Vypadávanie vlasov je eliminované a vlasové korienky sú vitálne. Formula je špeciálne navrhnutá pre aktiváciu vlasových korienkov a stimuláciu bunkového delenia a ich reprodukciu. Obsiahnuté bylinné extrakty a esenciálne oleje zaisťujú zlepšenie kvality vlasov.

Aktívne zložky:

  • Taurín: Pôvodne získavaný z býkov (v latinčine Taurus) na začiatku 19. storočia. Teraz je taurín vyrábaný synteticky a je presláveným zdrojom prírodnej energie. Taurín uľahčuje produkciu rastových faktorov a zároveň dodáva vysokoenergetické živiny.
  • Karnitíntartrát: Zdroj energie pre vlasovú pokožku. Jeho hlavnou úlohou je dodať energiu vlasovým korienkom. Karnitíntartrát podporuje vitalitu vlasových korienkov, zlepšuje bunkové delenie a podporuje reprodukciu buniek.
  • Echinacea Purpurea: Echinacea je získavaná z Echinacea Purpurea, rastliny z čeľade astrovité (margaréta). Echinacea obsahuje kompletný sortiment bylinných látok a esenciálnych olejov.

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu .