Vyhlasujem, že som sa oboznámil so zásadami spracovania osobných údajov.
Nemáte účet?
menu
Registrujte sa a získajte získajte výhody!
Cena
Zobraziť iba
Obsah
Pre koho
Starosť vlasov
Typ vlasov
Účinok
Máte otázku?
Spýtajte sa

Katarina Krásna špecialistka pre vlasy a pleť
Katarina Krásna
špecialistka pre vlasy a pleť

+421 32/222 02 00
V pracovné dni: 8:00-16:30

info@glamot.sk

Značka L'Oréal Professionnel Pro Fiber

L'Oréal Professionnel predstavuje rad Pre Fiber - najvýkonnejší program, aký kedy bol vytvorený pre opravu poškodených vlasov.

Pre Fiber je vyspelá generácia obnovujúca vlasovej starostlivosti s dlhotrvajúcim efektom. Obsahuje dosiaľ najmodernejšiu technológiu Aptyl 100, ktorej molekuly prenikajú hlboko do vlasového vlákna, ktoré opravia zvnútra von, čím dosahujú neporovnateľných výsledkov. Vlasy budú krásne a zdravé, akoby nikdy neboli poškodené, a to po dobu až 6 týždňov!

Nový Pre Fiber je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým! V roku 2018 boli vytvorené iba 2 rady s jedným šampónom a jednou maskou. Technológia Aptyl 100 je novo integrovaná v maske na vlasy pre jedinečnú mramorovú textúru a jednoduchšie aplikáciu ako pre kaderníkov, tak aj pre zákazníkov. Nikdy nebolo tak ľahko opraviť zničené vlasy.

Získajte krásne a zdravé vlasy až na 6 týždňov!

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu .